masaze-kozmetika.sk
                   Ako nakupovať Doprava a platba Obchodné podmienky

Kozmetika Bratislava

Procedúry
 • čistenie pleti povrchové a hĺbkové
 • hydratácia
 • lifting
 • tonizácia
 • anti age
 • aplikácia pleťových masiek a sér
 • kozmetická masáž
 • depilácia
 • farbenie obočia a mihalníc
 • prístrojové ošetrenie  
 
Prístrojové vybavenie
 
 • laser s PTF+
 • mikrodermabrázia
 • ultrazvuk
 • scin scrubber
 • mezoterapia 
 • permanentný make up


Kompletné ošetrenie pleti kozmetikou SynCare
 
 • čistenie
 • enzymatický peeling
 • scin scrubber
 • maska sťahujúca
 • maska podľa potreby - rôzna
 • záverečný krém
čas cca 60min. 25,- €​
 

Laser s PTF+
 
Laser s PTF+ pracuje na základe selektívnej fototermolýzy, podstatou ktorej je selektívne žiarenie pôsobiace na absorbčné vlastnosti fotosenzora nachádzajúceho sa v organizme človeka. Môže to byť melanín, hemoglobín lebo porfyríny. Sú to častice pohlcujúce svetlo a pri fototermolýze svetelnú energiu premieňajú na tepelnú. Dochádza pritom ku čiastočnému alebo úplnému zničeniu cieľových štruktúr a to bez narušenia okolitého tkaniva.
 
Laser sPTF+ PHOTOTHERAPY FLASH je najnovšia patentovaná technológia. Kombinuje v sebe viacero funkcií kombinovaných podľa individuálnych potrieb každého klienta. Zákroky sú bezbolestné.
Depilácia laserom s PTF+
Laser pôsobí na melanín vo vlase. Svetelná energia sa mení na tepelnú a tá spôsobuje vo vlasovom folikule jeho deštrukciu. Tým sa zablokuje výživa vlasu a on následne odumiera. Technika selektívnej fototermolýzy využíva fakt, že vo vlase sa nachádza veľké množstvo pigmentu. Najlepší výsledok dosiahneme na vlase vo fáze anagénnej - rastovej.
Zákrok je možné uskutočniť 1 raz za 4 týždne, odporúča sa 6-10 zákrokov.
 
Fotoomladenie laserom s PTF+
Starnutie je prirodzeným procesom organizmu. Je spôsobené zmenšujúcou sa biologickou aktivitou buniek organizmu, spomalením regeneračných aktivít a stratou schopností adaptačných systémov. Laserovou terapiou dosiahneme adaptáciu fibroblastov v pokožke. Bunky sú aktivované k efektívnejšej produkcii kolagénu a elastínu – vlákien zodpovedných za pevnosť a elasticitu pokožky. Proteínové vlákna sú stimulované ku efektívnej regenerácii, pričom sa nemení ich štruktúra. Vonkajším efektom je teda vyhladenie pokožky, odstránenie vrások, stiahnutie pórov a vyrovnanie farebnosti pokožky.
Zákrok je možné uskutočniť 1 raz za 2-3 týždne, odporúča sa 6-10 zákrokov. 
 
Depigmentácia laserom s PTF+
Pigmentáciou nazývame farebné zmeny viditeľné voľným okom. Škvrnky tmavšie ako okolitá pokožka napr. pehy, melazma, chloazma. Vznikajú pôsobením slnečného svetla alebo nahromadením melanínu. Pri ošetrení laserom sa svetelná energia mení na tepelnú, výsledkom čoho je rozpad čiastočiek pigmentu. Zvyšky sú z pokožky odstránené fagocytmi. Farebná škvrna bledne niekoľko hodín po ošetrení.
Zákrok je možné uskutočniť 1 raz za 2-3 týždne, odporúča sa 3-6 zákrokov.
 
Odstránenie rozšírených cievok laserom s PTF+
Rozšírené cievky sú problémom mnohých žien a mužov bez ohľadu na vek. Pri liečbe za pomoci lasera sa využíva jeho pôsobenie na oxyhemoglobín obsiahnutý v erytrocytoch. Endogénne teplo zapríčiňuje rozklad farbiva a zúženie cievok. Zlepšuje sa tým metabolizmus susediacich tkanív.
Zákrok sa vykonáva individuálne 1 raz za 2-3 týždne.
 
Liečba akné laserom s PTF+
Akné je chronickým ochorením mazových žliaz. Pri laserovom ošetrení sa svetelný lúč vstrebáva cez porfyríny, ktoré sú produktom anaeróbneho metabolizmu baktérií Propionibacterim acnes – zodpovedných za vznik akné. Keďže sú porfyríny fotosenzibilné, pôsobením žiarenia anióny kyslíka likvidujú anaeróbne bunky. Tento zákrok je časovo menej náročný ako farmakologická liečba.
Zákrok sa vykonáva 2 razy za týždeň po dobu 4-5 týždňov. Podľa potreby je možné sériu zopakovať, treba však dodržať prestávku 20dní.Diamantová mikrodermabrázia

 
Diamantová mikrodermabrázia je v súčasnej dobe najžiadanejšou a najefektívnejšou neinvazívnou metódou kozmetickej dermatológie. Je formou povrchového peelingu kože a je vhodná aj na citlivú pokožku. Metóda nemá žiadne vedľajšie nežiaduce účinky a takmer žiadne kontraindikácie (výnimkou sú rozšírené žilky na tvári).Diamantová mikrodermabrázia je terapeutická metóda, ktorá pracuje na princípe jemného mechanického obrusovania vrchnej vrstvy pokožky pomocou špeciálnych diamantových nadstavcov systémom vákuového odsávania. Jedná sa o veľmi šetrnú metódu ku každému typu pleti, pomocou ktorej dosiahneme okamžité viditeľné výsledky. Podporuje sa produkcia nových buniek v najhlbšej - bazálnej vrstve pokožky. Výsledkom je stimulácia tvorby kolagénových a elastínových vlákien, zlepšenie kvality a vzhľadu pokožky. Prostredníctvom vákua sa zároveň stimuluje aktivita buniek a lymfatického systému.

Hlavné dosiahnuté efekty:
 
 • vyhladenie jemných vrások
 • odstránenie jazvičiek po akné
 • hĺbkové čistenie a zmenšenie pórov
 • odstránenie povrchových pigmentových škvŕn
 • rozjasnenie a regenerácia pleti, pokožka lepšie prijíma všetky účinné látky


Po absolvovaní kúry (6-10 ošetrení) je značne povzbudená činnosť buniek, pleť je výraznejšie krajšia, zdravšia a jemnejšia. Tento postup je lekármi a kozmetickými salónmi uznávaný ako efektívny a výsledky dokazujú, že je to vyvinutý systém, ktorý je vysoko nad tradičnými metódami.

 
Ultrazvukové ošetrenie pleti

Ultrazvukov ošetrenie má funkciu mechanickú, zahrievaciu a chemickú. Pri ultrazvukovom vlnení dochádza ku stimulácii aktivity buniek, zrýchleniumetabolizmu, zvýšeniu cirkulácie krvi a lymfy.
 
Účinky ultrazvuku:
 
 • pri zvýšenej mikrocirkulácii sa ošetrujú a liečia jazvy
 • masážny účinok pomáha pleti absorbovať živiny
 • rozpúšťa sa podkožný tuk a odstraňuje zadržaná voda
 • vďaka vlneniu, mikromasáži a teplu sa odstraňujú tmavé kruhy a vačky pod očami
 • liečba akné, podráždenej pleti a rozšírených pórov
 • ošetrenie drobných vrások a ochabnutej pleti.


Ošetrenie scin scrubberom


Scin scrubber alebo aqua abrázia je vlastne ultrazvukový peeling. Je najjemnejšou povrchovou procedúrou vhodnou pre všetky typy pleti. Ošetrenie je prevádzané ultrazvukovou špachtľou na pokožke zvlhčenej vodou. Špička špachtle prenáša vibrácie, kmity rozprašujú vodu a spôsobujú odlupovanie odumretých buniek pokožky. Čistia sa aj vývody potných a mazových žliazok. Pôsobenie ultrazvuku zároveň poskytuje jemnú mikromasáž. Predtým sivastá, prípadne šupinatá pleť sa zbaví zrohovatenej vrstvy. Drobné vyrážky, či čierne bodky sa eliminujú. Pleť sa rozžiari a stane vnímavejšou voči prenikaniu výživných látok. Ošetrenie je vhodné aj pri akné. Procedúru je dobré opakovať každé tri týždne.
Teplé a studené kladivko


Studená funkcia kladivka pri teplote 5°C pleť ochladzuje, zjemňuje a vypína. Redukujú sa vrásky, zmierňujú sa výrazné a zapálené žilky. Vhodná je jeho aplikácia po mikrodemabrázii a pri citlivej pleti.

Teplá funkcia kladivka pri maximálnej teplote 42°C aktivizuje bunky, zlepšuje vstrebávanie účinných látok, podporuje cirkuláciu krvi a lymfy, zlepšuje metabolizmus a umožňuje relaxáciu pleti po predchádzajúcom ošetrení.

Vhodná je aj striedavá aplikácia studeného a teplého kladivka masážou na zlepšenie cirkulácie krvi a lymfy, aktivácia tkanív a stimulácia metabolizmu.

Mezoterapia

Mezoterapia – z gréckeho mezos - prostredie a terapia – starostlivosť, je nechirurgické, kozmetické ošetrenie zamerané na rejuvenizáciu /omladenie/ pokožky tváre, krku a dekoltu. Spočíva v prístrojovom intradermálnom vpravovaní mikroinjekcií farmaceutických prípravkov. Používa sa  kyselina hyalurónová, vitamínové kokteily, aminokyseliny a koenzými. Zákrok má za následok stimuláciu tvorby kolagénu, zvyšovanie pevnosti a elasticity, pleť tonizuje a podporuje regeneráciu pleti.    

Permanentný make up

Permanentný make up je metóda dočasnej pigmentácie, pri ktorej sa do pokožky vpravuje farebný pigment do hĺbky 0,3-0,6mm. Takáto pigmentácia je len dočasná, záleží od intenzity použitej farby a veku klientky. Trvanlivosť je od 18 mesiacov do 5 rokov. Preto je potrebné po čase farbu oživiť. Najčastejšie sa upravuje obočie, očné linky, kontúry alebo výplň pier.
Posledná úprava: 08.Aug.2019 10:08:16 
Stránku generuje redakčný systém - WebInac CMS prevádzkovaný serverom www.Inac.sk
(C) 2005 Inac.sk - Všetky práva vyhradené. webhosting by Inac.sk